Алехандро Гарначо отправя твърдо послание към критиците на Манчестър Юнайтед: „Твърде много хора говорят“
The Mirror | 2023-12-26 | 01:23:03

Алехандро Гарначо предложи критиците на Манчестър Юнайтед да говорят твърде много, след като Червените дяволи успяха да победят Астън Вила с два гола по-малко в деня на бокса.

Тийнейджърът Гарначо предизвика епичната победа за завръщане на Юнайтед с 3-2 благодарение на два удара през второто полувреме, което позволи на нападателя Расмус Хойлунд да отбележи победителя с дългоочаквания си първи гол във Висшата лига. Тъй като респондентът Маркъс Рашфорд също отбеляза първия гол на Гарначо, това беше продуктивна вечер за нападателите на Червените дяволи, които бяха подложени на тежки критики през последните седмици.

Юнайтед влезе в мача във вторник след суша от четири голове, която по времето, когато техният 19-годишен аржентинец вкара първия обратен гол на своя отбор в 59-ата минута, продължи седем часа. Наслаждавайки се на победата, жизнерадостният Гарначо каза пред Prime Video Sport: „Твърде много хора говорят за нападателите в Ман Юнайтед, че никога не вкарваме голове или получаваме асистенции, но виждате днес Рашфорд с асистенции, голове за Расмус и мен. Всички са много щастлив."

Аржентинският национал също описа събитието като един от „най-добрите дни в живота си“. „Исках да се опитам да поема контрол над нещата“, каза Гарначо за второто полувреме, когато Юнайтед губеше с 2-0 след 26 минути.

„Казах, че ни трябва само един гол, за да се върнем Получих първия гол, но беше засада. Но както казах преди, ние никога не се отказваме, така че беше случай да вкараме първия гол и да продължим да натискаме. Много се радвам, че Расмус също отбеляза първия си гол в лигата. „

Хойлунд също беше разбираемо бръмчащ, след като изкара 14 мача – общо 1026 минути – без гол във Висшата лига. „Измина известно време [чаках за гол в първа лига], но да, много съм щастлив,“ сияеше датският нападател.

„Аз съм най-щастливият човек в момента. Можете да видите от празненствата както и. Както [Garnacho] каза, ние вярвахме в себе си до самия край и спечелихме днес.

Включете се! Къде ще завърши Манчестър Юнайтед този сезон? Дайте ни вашата прогноза в секцията за коментари.

Босът Ерик тен Хаг добави: „Казах преди мача, че сме конкурентни на Арсенал, конкурентни на Ливърпул, така че ако играем по най-добрия начин, можем да победим всеки. Повярвайте, че дори когато сте две-нула надолу, това няма значение.

„Продължавайте, покажете характер и днес те показаха, че имаме личността да го направим. Мисля, че това беше много добро екипно представяне.“

Присъединете се към нашата нова общност на WhatsApp ! Кликнете, за да получите дневната си доза съдържание на Mirror Football. Ние също така предлагаме на нашите членове на общността специални оферти, промоции и реклами от нас и нашите партньори. Ако не харесвате нашата общност, можете да проверите по всяко време. Ако сте любопитни, можете да прочетете нашия .